ANCERE THERMAL HOTEL

Restaurant

Pınar Restaurant / Alacarte Restaurant 200 kişi kapasiteyle öğle yemeğinde ala-carte hizmeti veren restoran, Türk ve dünya mutfağından örneklerle otelin tercih edilen ana restoranıdır. Dünya lezzetlerinin organik tatlarla birleştiği Restoranımız’da otantik Türk yemeklerini bulma imkanı "Karadenizin En Kapsamlı Dünya Mutfağını" sunan mekanı hafif Spa &Thermal Keyfinden Sonra sabah, öğle ve akşam yemeklerine damak zevkinize hitap edecek yemekleri tadabilirsiniz.

Yemek Saatleri

Kahvaltı:
  • 07.00 – 10.00
Akşam Yemeği:
  • 19.00 – 22.00

Kahvaltı

Kahvaltı Açık Büfemiz: 100 çeşit gelenksel türk mutfağının temel malzemeleri ile donatılmıştır; kendi yapımımız reçeller ,hamur işleri,sebze ve meyve çeşitleri,peynirler,helvalar ,yumurta ve sucuk,çeşitlerimiz ile sizlerin zengin bir kahvaltı büfemizde bulma imkanı.

Akşam Yemeği

Akşam Açık Büfemiz: Büfemizde Egenin ve Akdeniz mutfağının hakimi zeytinyağlılarımızla başlayıp Akdeniz yeşillikleri ve kendi yapımımız turşularımız ,peynir çeşitlerimiz, yoğurtlular ve mayonezli salatalarımız her gün değişik çorba, et yemeği, beyaz et, balık, hamur işi, sebze yemeklerimiz ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.