Kurumsal

KURUMSAL

Hakkımızda

Ancere (Hançere)

Havza konum olarak Karadeniz Bölgesini Anadolu'ya bağlayan "boğaz" durumunda olması bu yerleşim yerine 712 ile 1174 yılları arasında ismine "Ancere" denmesine sebep olmuştur... ANCERE THERMAL HOTEL'in ismi bu şekilde ortaya çıkmıştır.

Ancere Thermal Otel

Tesisimiz ulaşım açısından rahat bir güzergahta Ankara - Samsun anayolu üzerinde Havza merkezindedir. Samsun 84 km., Ankara 320 km., Çorum 80 km., Amasya 50 km., uzaklıktadır. Tesisimiz termal su kaynağı 1200 mt. dipten gelip, 580 mt. derinlikteki kuyulardan sondajlanmaktadır ve çıkış ısısı 54 derecedir.Otel bünyesindeki havuzlarda değişik ısılarda kullanıma sunulmaktadır. Yarı Olimpik kapalı havuzda ve çocuk havuzunda 30 - 32 derece ,bayan ,bay hamam ve havuzlarında 40 - 42 derece, yüksek ısılı termal havuzları 45 - 50 derecedir. Kullanılan ısılara indirilmesi dinlendirilerek sağlanmaktadır.

Ancere Thermal Otel

Konaklama

Tesiste 80 oda 171 yatak mevcuttur, odalar 59 triple, 18 double ve 3 adet suit odadan oluşmuştur. Odalarda tv, minibar, fön, uluslar arası telefon ve internet, 50 adet balkonlu oda, merkezi kalorifer ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Konaklamalarda 0 - 6 yaş grubu çocuklar ücretsizdir, bunun üzerindeki yaş grubu normal ücrete tabi olacaktır. (aynı odada kalınması kaydı ile) Rezervasyonlarda opsiyon süre tanınmaktadır, özel dönemler ve yoğun sezonlarda peşinat talep edilir. Odalarda bornoz (büyüklere), banyo havluları ve banyo terlikleri mevcuttur. Otelde konaklayan misafirler, özel banyolar, kese ve masaj hizmetleri haricinde tüm bölümlerden ücretsiz olarak yararlanabilir.

Ancere Thermal Hotelde Yiyecek &İçecek

Dünya Lezzetlerinin Organik Tatlarla Birleştiği Restoranımız’da Otantik Türk yemeklerine Bulma İmkanı Karadenizin En Kapsamlı Dünya Mutfağını Sunan Mekanı Hafif Spa &Thermal Keyfinden Sonra Sabah,Öğle ve Akşam Yemeklerine Damak Zevkinize Hitap Edecek Yemekleri Tadabilirsiniz.

Yarım pansiyondur, sabah kahvaltısı açık büfe; 07:00 ile 10:00 saatleri arası'dır. Akşam yemeğimiz açık büfe; 19:00 ile 22:00 saatleri arası'dır.

Kahvaltı Açık Büfemiz: 100 çeşit gelenksel türk mutfağının temel malzemeleri ile donatılmıştır; kendi yapımımız reçeller ,hamur işleri,sebze ve meyve çeşitleri,peynirler,helvalar ,yumurta ve sucuk,çeşitlerimiz ile sizlerin zengin bir kahvaltı büfemizde bulma imkanı.

Akşam Açık Büfemiz: Büfemizde Egenin ve Akdeniz mutfağının hakimi zeytinyağlılarımızla başlayıp Akdeniz yeşillikleri ve kendi yapımımız turşularımız ,peynir çeşitlerimiz,yoğutluluar ve mayonezli salatalarımız hergün değişik çorba,et yemeği,beyaz et,balık,hamurişi,sebze yemeklerimiz ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Pınar Restaurant / Alacart Restaurant

200 kişi kapasiteyle öğle yemeğinde ala-carte hizmeti veren restoran, Türk ve dünya mutfağından örneklerle otelin tercih edilen ana restoranıdır.

Botanik Bahçe

Yeşillikler içinden, Havza'ya ve doğaya kuş bakışı hakim olabileceğiniz eşsiz bir mekan. Misafirlerimizin dostlarıyla buluşup, öğle ve akşam yemeği yiyebileceğiniz bir ortam olduğunu hatırlatalım.

Ormanımız 1000 kişi kapasiteli göz kamaştıran bir mekân. Yaz sezonu boyunca havza’daki pek çok göz alıcı düğünün de ev sahibi olduğunu Bilmenizi isteriz.

Suyun Özelliği

İçerdiği mineraller hiç bir işleme tabi tutulmadığı için sizlere tüm doğallığı ile sunuluyor... 1200 metre derinden gelen sağlık, sizin ANCERE THERMAL OTEL'e olan uzaklığınız kadar yakınınızda...

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Gün boyu sıkılmadan yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız Thermal Yüzme Havuzumuzda günün keyfini yaşayın...Ancere Thermal Hotel Samsun ve Karadeniz'in en büyük thermal oteli olma lüksünü siz müşterilerine en iyi şekilde yansıtmayı bir görev olarak benimsemiştir... Müşterilerine bunu her alanda gösterir...

Özel Aile Banyoları

Ailenizle birlikte rahat bir ortamda hamam keyfini yaşamaya ne dersiniz? Ancere Thermal Hotel size sağlıklı yaşam için en uygun ortamlarda yaşamanız amacıyla siz müşterilerine aileleriyle rahat bir ortamda hamam keyfini yaşamasını sunuyor...

Bilindiği gibi suyla tedavi yöntemi, Organizmaların çeşitli fonksiyonlarını uyaran ve düzene sokan bir yöntemdir.

Ayrıca insan hayatının her döneminde başvurulan bir tedavi şeklidir.Bilimsel deneylere göre Jakuzi (Hidromasaj) ile yapılan masajlar adale ve mafsal ağrılarına, stres ve yorgunluk, başağrıları, sinirsel rahatsızlıklar, şişmanlık ve yağ birikintileri, cilt hastalıkları, ortopedik rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın tedavisinde son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Jakuzi bir Hidroterapi cihazıdır; Hidromasaj sistemi ile hastalar için tedavi etkinin yanısıra sağlıklı kişiler için rahatlık, zindelik, stresten arınma, istenmeyen yağların yok edilmesi, cilt güzelliği gibi pek çok işleri gerçekleşmektedir. Su masajı ile vücut güzellikleri normal banyodan çok daha fazla açılabilmekte, böylece oksijen vücuda ve özellikle kan dolaşım sistemine ve böbreklere daha fazla nüfuz etmesi mümkün olabilmektedir. Dolayısıyla kalp atışları daha düzenli bir hale gelir, toksinler ve stres atılır, insan kendini çok daha formda hisseder.

Tıbbi Medikal Masaj

Tüm vücut masajı, Kahveli tüm vücut masajı, yüz masajı, sırt masajı, kupa masajı, tek bacak masajı, migren masajı...

Bitkisel yağlarla ağrılı noktalara masaj uygulaması yapılıyor...

Sauna

Her insanın stressiz ve sıhhatli uzun yıllar yaşaması için gerekli bir sağlık gereci olduğu kanıtlanmış bilimsel bir gerçektir. Ancere Thermal Hotel'de Bay Bayan ve Thermal Havuz Olmak Üzere Toplamda 3 Adet Sauna Bulunmaktadır.

80

Oda

170

Yatak Kapasitesi

220

Konaklama Kapasitesi

300

Kişilik Toplantı Salonu

ANCERE

Hizmetlerimiz

4 Yıldız konseptinde 3 suit, 18 double ve 59 trible oda ile hizmet vermekteyiz.

E-Bülten Üyeliği